- Faʻamatalaga
- Faamatalaga
- Fa'atupuina
- Vitio
- Manuia
- Fesili e Masani Ona Lāgā
- O Mea e Fautuaina
Faʻamatalaga
Geotube ua faia mai taga polypropylene malosi maualuga, e mafai foi ona faaaoga ie ie, filifili le mea e faaaoga oloa e tusa ai ma le manaoga moni o le galuega faatino; uliuli masani; Fetuunai e tusa ai ma auiliili eseese o oloa masani ona faaaogaina mea 400gsm; umi faatapulaaina, e mafai ona tele le lautele ata sp
Faamatalaga
| Nofoaga o le Amataga | Shandong, Saina |
| Igoa o le Brand | JRX |
| Numera Faataitaiga | Geotube |
| Faamanatu | ISO9001/ISO14001 |
| Moli | PP Geotextile lalagaina |
| Tele | 500mm*500mm*30mm |
| Lanu | Mani |
| Lalolagi | 20-200m/roll (e pei ona talosagaina) |
| Le tele | 2m-30m ((i le talosaga) |
| Le va’a o le va’a | 100gsqm-900gsqm |
| Malosi o le gau i le CD | 105kn/m |
| Fa'aaogāga | Faatogafale, faaofoga, pe a le o le mea e sili atu |
| Faigata | Faaofoga, faasolosolo, faaau, faatogafale, faatusa |
Fa'atupuina
1. Fa’atinoga o le pātō tete’e
2. O le falepuipui o le vaitaimi e tatau ona fa’alelei ai le vaivai o le vaitaimi
3. Fa’atumauina le ‘mattress’ mafua i le vaivai e le fa’alelei ai le vaivai o le vai
4. Fa’alelei le vaivai o le lelei o le vao
5. Fa’atumauina le tulaga o le itu 
Vitio
Manuia
Geotube (lea e lauiloa foi o le Geotextile Tube) o se maualuga-lelei, siosiomaga-faauo geosynthetic mea, lautele faʻaaogaina i hydraulic, siosiomaga puipuiga ma talafatai puipuiga poloketi. E iai le lelei tele o le faamamaina ma le faamamaina o le vai, ma e iai se mea faapitoa e lalagaina ai le vai, e taofia ai mea mautu ma vave ona tafe ese ai le vai, ina ia lelei ai ona tuueseeseina mea mautu ma vai. E iai foʻi lona malosi tele e teteʻe ai i le faʻatumuina ma le mamafa o le vai, malosi o le pala ma le anti-aging gafatia e fetuʻunaʻi ai i siosiomaga faigata, ma e mama, faigofie ona faʻapipiʻi ma faʻapitoa e faʻaititia ai tau. E lē afaina ai le siʻosiʻomaga ma e mafai ona toe faaaogā, e puupuu ona taimi e fausia ai ma e itiiti le tau atoa e pei o auala masani, ma e iloa lelei galuega e faia i isi vaega.
Fesili e Masani Ona Lāgā
F : O oe o se falepuipui, pe o se pisinisi o le fa’asolosolo?
A : O tatou o tagata fa’alelei e sili atu le tele o le fa’alelei o le geomembrane, o le geotextile, o le composite geomembrane, ma isi, e tatau ai o le ISO9001 certificate e sili atu le 15 tausaga.
F : O le a le va’a o le falepuipui? Pe o le a le ala e sau mai ai?
A: O le vaega o le falepuipui e tatau i le No.10 Yuanshan Road High-tech Development Zone, Laiwu District, Jinan City China. E taea ona fa’aaogā le va’a e sau mai ai i le Jinan Yaoqiang International Airport, ma mulimuli ane e taea ona ta’ita’i atu oe.
F: Mafua pe e taea ona tuku le tau mafua i mua o le fa’ataga o le tala?
A: Ioe, o le tele o le tala e tatau ona tuku mai ai le tau mafua e lelei mo le fa’amaoni, pe afai e mana’omia e oe.
F: O le a le vai se taimi o le fa’atupeina?
A: E tatau i le tele o le 3-7 aso mulimuli ane o le fa’atumuina o le vaitaimi.
F: Mafua pe e taea ona fa’aaogā le vaega o le falepuipui e fa’aaogā ai le fa’avae o le tagata fa’atau?
A: Ioe, o le tele o le falepuipui e tatau i le fa’aaogā o le vaega o le falepuipui, o le OEM ma le ODM e tatau i le tele o le fa’aaogā.
