- Leírás
- Műszaki adatok
- Alkalmazások
- Előnyök
- GYIK
- Ajánlott termékek
Leírás
A nagy szakítószilárdságú szövetes termékek sorozata nagy szilárdságú PP fonalból készül. A nagy szilárdság és a jó tartósság megfelel a hosszú távú tervezési megerősítési mérnöki feladatok szigorú követelményeinek. Az alapanyag – a PP fonal – nagy szilárdságú és alacsony nyúlási tulajdonságú.
Műszaki adatok
| Eredet helye | Shandong, Kína |
| Márkanév | JRX |
| Modellszám | pP szál fonott geotextil |
| Igazolás | ISO9001/ISO14001 |
| Szélesség | 1m-6m |
| Hossz | 50–200 m/görgő (megrendelés szerint) |
| Gramos súly | 100–800 g/m² |
| Anyag | PP (polipropén) |
| Szín | Fekete |
Alkalmazások
A PP szál fonott geotextil széles körben alkalmazható útépítési, talajmegerősítési, vízelvezetési, elválasztási és lejtővédelmi projektekben. 
Előnyök
Nagy szilárdság, jó korrózióállóság, könnyűsúlyú, stabil teljesítmény, tartós különféle geotechnikai mérnöki alkalmazásokhoz.
GYIK
K: Gyártó vagy kereskedelmi vállalat?
V: Professzionális gyártók vagyunk, akik több mint 15 éve szakosodtunk geoszűrő membránokra, geotextíliákra, kompozit geoszűrő membránokra stb., és ISO9001 tanúsítvánnyal rendelkezünk.
K: Hol található a gyára? Hogyan látogathatom meg?
V: Gyárunk a kínai Jinan város Laiwu kerületében, Yuanshan út 10. szám alatt, a High-tech Fejlesztési Zónában található. Repülőgéppel érkezhet Jinan Yaoqiang Nemzetközi Repülőtérre, majd mi fogadni fogjuk Önt.
K: Elküldhetnék a mintát a megrendelés megerősítése előtt?
V: Igen, szívesen küldünk ingyenes mintát az értékelés céljából, ha szüksége van rá.
K: Mi a szállítási határidő?
V: Általában a befizetés megérkezését követően 3–7 napon belül.
K: Képesek vagyunk a termék gyártására a vásárlók igényei szerint?
V: Természetesen, professzionális gyártók vagyunk, az OEM és az ODM megrendelések egyaránt üdvözöltek.
