- Beschrijving
- Specificaties
- Toepassingen
- Voordelen
- Veelgestelde vragen
- Aanbevolen producten
Beschrijving
De serie hoge-taaiheid geweven producten wordt geweven uit PP-garen met hoge treksterkte. De hoge sterkte en goede duurzaamheid voldoen aan de strenge eisen van langdurige constructietechnische versterkingsprojecten. De grondstoffen – PP-garen – zijn van hoge sterkte en vertonen weinig kruip.
Specificaties
| Plaats van herkomst | Shandong, China |
| Merknaam | JRX |
| Modelnummer | pP-monofilament geweven geotextiel |
| Certificering | ISO9001/ISO14001 |
| Breedte | 1m-6m |
| Lengte | 50 m – 200 m/rol (op aanvraag) |
| Gramgewicht | 100 g – 800 g/m² |
| Materiaal | PP (Polypropylene) |
| Kleur | Zwart |
Toepassingen
PP-monofilament geweven geotextiel wordt veel gebruikt bij wegconstructie, grondversterking, drainage, scheiding en taludbescherming. 
Voordelen
Hoge treksterkte, goede corrosieweerstand, lichtgewicht, stabiele prestaties en duurzaamheid voor diverse geotechnische toepassingen.
Veelgestelde vragen
V: Bent u een fabriek of een handelsbedrijf?
A: Wij zijn een professionele fabrikant die gespecialiseerd is in geomembranen, geotextiel, composietgeomembranen enz., met een ISO9001-certificaat en meer dan 15 jaar ervaring.
V: Waar is uw fabriek gevestigd? Hoe kan ik er een bezoek brengen?
A: Onze fabriek is gevestigd aan Yuanshan Road nr. 10, High-tech Ontwikkelingszone, district Laiwu, stad Jinan, China. U kunt een vlucht nemen naar de internationale luchthaven Jinan Yaoqiang, waarna wij u graag van de luchthaven kunnen ophalen.
V: Kunt u een monster versturen voordat de bestelling wordt bevestigd?
A: Ja, wij versturen graag kosteloos een monster voor evaluatie, indien gewenst.
V: Wat is de levertijd?
A: Over het algemeen binnen 3 tot 7 dagen na ontvangst van de aanbetaling.
V: Kunnen jullie het product volgens de eisen van de klant produceren?
A: Natuurlijk, wij zijn een professionele fabrikant; zowel OEM als ODM is welkom.
