- Penerangan
- Spesifikasi
- Aplikasi
- Video
- Kelebihan
- Soalan Lazim
- Produk yang Disyorkan
Penerangan
Geotekstil tidak tenun filamen ialah sejenis bahan geosintetik yang diperbuat daripada gentian filamen poliester melalui proses pemintalan dan penusukan. Ia terutamanya terdiri daripada gentian filamen poliester yang saling bersilang untuk membentuk struktur rangkaian yang stabil.
Ia mempunyai ciri-ciri kekuatan tinggi, rintangan kakisan kimia, pengaliran air dan rintangan UV.
Spesifikasi
| Tempat Asal | Shandong, China |
| Nama Jenama | JRX |
| Nombor Model | Geotekstil Tidak Tenun Filamen |
| Penyijilan | ISO |
| Panjang | 50 m–200 m/sebatang (mengikut permintaan) |
| Lebar | 1m-6m |
| Berat gram | 100 g–800 g/m² |
| Bahan | PET |
| Fungsi | Penapisan, pengaliran air, pengasingan, pencegahan resapan dan perlindungan |
Aplikasi
Geotekstil bukan tenunan berfilamen yang banyak digunakan dalam pembinaan jalan, saliran, penapisan, pemisahan dan perlindungan cerun. Memberikan pengukuhan yang boleh dipercayai untuk projek kejuruteraan.

Video
Kelebihan
Kekuatan tegangan tinggi, ketelapan yang baik, rintangan penuaan & ketahanan. Memastikan penapisan dan pengukuhan yang stabil untuk projek kejuruteraan.
Soalan Lazim
Soalan: Adakah anda sebuah kilang atau syarikat perdagangan?
Jawapan: Kami adalah pengilang profesional yang mengkhusus dalam geomembran, geotekstil, geomembran komposit dan lain-lain dengan sijil ISO9001 selama lebih daripada 15 tahun.
Soalan: Di manakah lokasi kilang anda? Bagaimana saya boleh melawatnya?
Jawapan: Kilang kami terletak di No.10 Jalan Yuanshan, Zon Pembangunan Teknologi Tinggi, Daerah Laiwu, Bandar Jinan, China. Anda boleh menaiki kapal terbang ke Lapangan Terbang Antarabangsa Jinan Yaoqiang, kemudian kami akan menjemput anda.
Soalan: Adakah anda boleh menghantar sampel sebelum pengesahan pesanan?
Jawapan: Ya, kami dengan senang hati akan menghantar sampel percuma kepada anda untuk tujuan penilaian jika diperlukan.
Soalan: Berapa lamakah masa penghantaran?
Jawapan: Secara amnya dalam tempoh 3–7 hari bekerja selepas menerima deposit.
T : Adakah anda boleh menghasilkan produk mengikut keperluan pelanggan?
J : Tentu, kami adalah pengilang profesional; pengilangan mengikut spesifikasi pelanggan (OEM) dan pengilangan mengikut reka bentuk pelanggan (ODM) kedua-duanya dialu-alukan.
